ANKESOB ile Medical Park Ankara Hastanesi arasındaki indirimli sağlık hizmeti protokolü yenilendi.
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Ankesob Ile Medical Park Arasındaki Sağlık Hizmeti Protokolü Yenilendi

ANKESOB ile Medical Park arasındaki sağlık hizmeti protokolü yenilendi

ANKESOB ile Medical Park Ankara Hastanesi arasındaki indirimli sağlık hizmeti protokolü yenilendi. Yenilenen protokolle ANKESOB ve bağlı Odalar ile bu odalara bağlı üyeler, tüm çalışanlar ve birinci derece yakınlarına hastanede aldıkları sağlık hizmetinde yüzde otuz indirim uygulanacak.

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) ile Medical Park Ankara Hastanesi arasında, ANKESOB ve bağlı Odalar ile bu odalara bağlı üyeler ve tüm çalışanlara, birinci derece yakınları da dahil olmak üzere indirimli sağlık hizmeti sunan protokol yenilendi.

SAĞLIKLI YAŞAM STANDARDINI YAKALAMA

Protokol imza töreninde bir konuşma yapan ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar, protokolün  üyelerinin ve çalışanlarının daha sağlıklı bir yaşam standardını yakalaması ve sürdürmesi açısından çok olumlu olduğunu dile getirdi. Ar, "Medical Park Ankara Hastanesi Genel Müdürü Op. Dr. Tonguç Sugüneş ile imzaladığımız protokol kapsamında; ANKESOB olarak öncelikli amacımız; üyelerimizin sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanmalarını sağlamaktır. Protokol kapsamında hastanenin tüm servislerinden indirim oranları nispetinde en iyi hizmeti alabileceğiz. ANKESOB çatısı altında binlerce üyemizi yakından ilgilendiren bu protokol her iki taraf için de  hayırlı olsun. Bugünden itibaren üyelerimiz Medical Park Ankara Hastanesi ile yenilediğimiz protokol gereği indirimlerden faydalanabilecektir." dedi.

"İNDİRİMLER GÜZEL BİR FIRSATTIR"

Medical Park Ankara Hastanesi Genel Müdürü Op. Dr. Tonguç Sugüneş de yaptığı konuşmada, yenilenen protokol kapsamında ANKESOB'a bağlı esnaf ve sanatkarlar ile birinci derece yakınlarına yatarak ya da ayaktan tetkik ve tedavilerde indirimli sağlık hizmeti vermeye devam edeceklerini belirtti. Genel Müdür Sugüneş, "ANKESOB üyelerinin menfaatine olan bu indirimler güzel bir fırsattır. Tetkik ve tedavi olmak isteyen tüm ANKESOB üyeleri ve birinci derece yakınları bir yıl daha imzaladığımız protokol kapsamındadır. SGK güvencesini kullanmayan/olmayan Kurum üye, çalışan ve birinci derece yakınlarına; hastanenin cari fiyatları üzerinden yüzde 30, SGK güvencesini kullanan Kurum üye, çalışan ve birinci derece yakınlarına da hastane hizmetlerinde hastadan alınan fark ücreti üzerinden yüzde 30 indirim yapılacak.  ANKESOB Üyelerinin menfaatine olan bu indirimli sağlık hizmeti protokolü,  esnaf ve sanatkar camiasına, hepimize hayırlı olsun." diye konuştu.  

TEDAVİ YAKLAŞIMI ve HASTA BAKIM ANLAYIŞI İLE FARK YARATIYOR

Genel Müdür Sugüneş şöyle devam etti: "Medical Park Ankara Hastanesi olarak insan sağlığını her şeyin üstünde tutarak kendimizi her geçen gün geliştirmek ve daha fazla kişiye kaliteli sağlık hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Türkiye'nin en yaygın hastaneler zinciri olarak, sağlık sektöründeki tüm bilgi birikimi ve deneyimimizle her geçen gün daha da geliştirdiğimiz sağlık hizmetini 'herkes için sağlık' politikası ve Medical Park Ankara ismiyle hizmete sunuyoruz. Sağlık sektöründeki profesyonel hizmet anlayışımız doğrultusunda en iyi sağlık hizmeti için en iyi yapılanma anlayışıyla 22 bin metrekare kapalı alanda, 158 yatak, 52 yoğun bakım yatak, 6 Ameliyathane ve 80 adet poliklinikle hizmet veriyoruz. Hasta odaklı hizmet anlayışı, ileri tanı ve tedavi yöntemleri, uzman hekim kadrosu ve sağlık kavramını öne çıkaran vizyonumuzla, Medical Park Ankara Hastanesi olarak fark yaratıyoruz."