1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Cumhurbaşkanı Erdoğan Altındağ’Da

Cumhurbaşkanı Erdoğan Altındağ’da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Altındağ Kültür Sarayı’nda AK Parti Ankara İl Başkanlığı’nın düzenlediği iftar yemeği için Altındağ’a geldi.  Çok sayıda bakan, milletvekili ve siyasinin bulunduğu programa Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki de katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile sohbet etme imkânı bulan Başkan Tiryaki, kendisini Altındağ’da görmekten çok büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise yaptığı konuşmada Altındağ’dan da bahsetti.

“Altındağ’daki yapılaşmaları görünce iftihar etmemek mümkün değil”

“Gecekonduların kuşatmasındaki Ankara’dan modern bir başkentin doğuşuna hep birlikte şahitlik ettik. Eksikler yok mu? Elbette var. Hatalar elbette var. Ama bunların düzeltilmesi için çalışmak ve mücadele etmek başka bir şeydir. Yapılan güzel işleri görmezden gelmek başka bir şeydir. Şimdi Altındağ İlçesi’ne girdik. Altındağ İlçesi’ndeki yapılaşmaları görünce iftihar etmemek mümkün değil” diye konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 14 yılda Türkiye’nin tamamında yapılan yatırımlarla cumhur ile cumhuriyeti buluşturduklarını dile getirdi.