1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Elmadağ’Da Doğalgaz Abone Merkezi Tekrar Açıldı

Elmadağ’da doğalgaz abone merkezi tekrar açıldı

Vatandaşlarını bilgilendiren Elmadağ Belediyesi; Doğalgaz servis hattı çekilen ve tesisat projeleri onaylanan vatandaşların, Ankara’ya kadar gitmelerine gerek kalmadan doğalgaz abonesi olabileceklerine dikkat çekerek, Abonelik işlemi için tapu veya kira kontratı, kimlik fotokopisi ve tesisat projesinin onaylandığına dair iş bitim kağıdı ile tekrardan hizmete açılan, Gümüşpala Mahallesi Altınbaş Caddesi – İstasyon Cami Karşısında bulunan  – Başkent Doğalgaz –abonelik merkezine getirilmesi yeterli olacağını ifade etti.

Başkandan Hizmet Atağı

Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın: “Başkent Doğalgaz ile yapmış olduğumuz toplantılar neticesinde, vatandaşlarımıza söz vermiş olduğumuz doğalgaz olmayan 3 mahallemize doğalgaz yatırımı yapılarak çalışmalar başlanmıştır. Şuana kadar İlçemiz genelinde 11.000 doğalgaz abonesine ulaşmış bulunuyoruz. Hizmette devamlılık ve kolaylık esasıyla Abonelik işlemlerini, Ankara’ya gitmeden vatandaşlarımız tekrar hizmete açılan merkezde kolaylıkla yapabilecekler.” dedi.

Başkan Aşkın: “Doğalgaz olmayan mahallerimiz için Başkent Doğalgaz ile görüşmelerimiz devam etmektedir” İfadesinde bulundu