1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Erdal Beşikçioğlu Hayranlarına Kötü Haber

Erdal Beşikçioğlu hayranlarına kötü haber

Televizyon eleştirmeni Mesut Yar, bugün Posta gazetesindeki köşesinde bu dedikoduların ayyuka çıktığının sinyallerini verdi ve Erdal Beşikçioğlu'nun diziden ayrılabileceğini yazdı.
Bir süredir, Kanal D'nin sevilen gençlik draması Adı Efsane'nin setinde kıpırdanmalar olduğu dedikoduları sektör kulislerinde konuşuluyordu.

Televizyon eleştirmeni Mesut Yar, bugün Posta gazetesindeki köşesinde bu dedikoduların ayyuka çıktığının sinyallerini verdi ve Erdal Beşikçioğlu'nun diziden ayrılabileceğini yazdı. İşte Hocam Gidiyor Musun? başlıklı o yazı...

HOCAM GİDİYOR MUSUNUZ?

Adı Efsane (Kanal D) dizisi ağırlıklı olarak genç oyuncular üzerinden yürüyen bir iş oldu. Bana biraz Güneş’in Kızları dizisinin kader yolunu hatırlatıyor... Bu dizinin içinden önümüzdeki yılların dizi ekranı için birçok önemli yüz çıkacak. Hatta çıktı bile. Ama bir yüz eksilecek... Çok sağlam bir kaynağın fısıldadığına göre dizinin başrolündeki Erdal Beşikçioğlu yol ayrımındaymış. Nedenini biliyorum ama orası kendini ilgilendirir... Erdal dostum o hattan çıkınca dizi ne yapar diye soranlar olacaktır. Gençlik dizileri ne yapıyorsa onu elbette... Güzel bir yaz sezonu ve ardından “görüşmek dileğiyle”!

BENZER HABERLER