1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Etimesgut'ta Fuar Heyecanı

Etimesgut'ta fuar heyecanı

Türk Beyleri Kent Meydanı'nda Yapı Bazaar ve hediyelik eşya fuarı açılacak

ETİMESGUT'TA ÇİFTE FUAR

Etimesgut Belediyesi Türk Beyleri Kent Meydanı Mayıs ayı içinde iki etkinliğe birden ev sahipliği yapacak. Meydanda 4-7 Mayıs tarihleri arasında 2. Yapı Malzemeleri İnşaat Dekorasyon ve Emlak Günleri düzenlenecek. 5-14 Mayıs tarihleri arasında da Anneler Günü Hediyelik Eşya El sanatları ve Yöresel Ürünler Günleri gerçekleştirilecek.

YAPI BAZAAR KURULUYOR
Etimesgut Belediyesi, Birleşik İnşaat Müteahhitleri Federasyonu Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği ile Etimesgut İnşaat Müteahhitler Derneği tarafından gerçekleştirilecek Yapı Bazaar, inşaat, yapı ve dekorasyona dair birçok ürünleri bir arada sunacak. Yeni projelerden tamamlanmış konsept projelere, yatırım bekleyen arsalardan örnek dairelere kadar birçok proje yapı bazaarda yer alacak.

ANNELER İÇİN HEDİYELER
Türk Beyleri Kent Meydanı bir yanda yapı bazaar devam ederken diğer yanda Anneler Günü'ne özel hediyelik eşya günleri kapılarını açacak. Hediyelik eşyalar, el sanatları ve yöresel ürünlerin gezilip, satın alınabileceği fuar 14 Mayıs'a kadar açık kalacak. Fuar boyunca Ankaralı sanatçılar akşam konserleri ile etkinliği renklendirecek.