1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Fethi Yaşar “Yenimahalle’Ye Olan Sevgim Her Şeyin Üstündedir..."

Fethi Yaşar “Yenimahalle’ye olan sevgim her şeyin üstündedir..."

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar “Yenimahalle’ye olan sevgim her şeyin üstündedir. Yenimahalle’miz bugün Türkiye’de en güçlü ilçe belediyelerden biri olduysa 11 yıllık bu başarı hepimizin başarısıdır. Bu başarı almasını da bilen, satmasını da bilen bir belediyenin başarısıdır.” dedi.

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, tatilin ardından ilk mesai gününde belediye personelinin bayramını kutladı. Dört Mevsim Tiyatro Salonu’nda düzenlenen bayramlaşma törenine CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin, CHP Yenimahalle ilçe yönetimi, Belediye Başkan Yardımcıları Erhan Aras, Başar Bal, Yaşar Neslihanoğlu, Hüseyin Boran, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, SKT temsilcileri ve belediye emekçileri katıldı.

Yenimahalle’ye olan sevgim her şeyin üstündedir

Mesai arkadaşlarıyla tek tek bayramlaşan Yaşar “Tüm yurttaşlarımızın yaşamaktan mutlu olduğu bir ilçeyi yaratmak için çalışıyoruz. Vicdanı olan herkes tarafından kabul ediliyor ki ilçemizde 2009’dan bu yana, Yenimahalle’nin kaynakları Yenimahalle’nin geleceği için kullanılıyor. İlçemizin her tarafı şantiye gibi. Dört bir tarafınızda belediye hizmet birimlerimiz, sosyal tesislerimiz, sağlık ocakları, kreşlerimiz, kültür merkezlerimiz, spor tesislerimiz yükseliyor. Yenimahalle’miz bugün Türkiye’de en güçlü ilçe belediyelerden biri olduysa 11 yıllık bu başarı hepimizin başarısıdır. Bu başarı almasını da bilen, satmasını da bilen bir belediyenin başarısıdır. Bu yolda taviz yok. Ülkemizin kaynakları ortada. Bahaneye gerek yok. Belediyelerin gücü yok, imkânı yok,  belediye gelirleri azaldı gibi bahanelere gerek yok. Olan kaynağı verimli kullanan devletler, şirketler, aileler ayakta kalacaktır. Biz bu düsturla çalışıyoruz. Mevcut kaynaklarımızla iş yapmaya çalışıyoruz. Yenimahalle’ye olan sevgim her şeyin üstündedir” dedi.

Yaşar “Daha güzel, acısız, adaletli, hukukun üstünlüğünün egemen olduğu kardeşçe, birlik içinde yaşayacağımız, ırkı, dini, mezhebi ne olursa olsun Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün cumhuriyetinde, onun değerlerinde yaşayacağımız bayramlarda buluşmayı yürekten diliyorum” diye konuştu.