1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Garanti Bankası’Ndan Yenimahalleli Mükelleflere Kolaylık

Garanti Bankası’ndan Yenimahalleli mükelleflere kolaylık

Yenimahalle Belediyesi vergi mükelleflerine ödeme kolaylığı sağlamak için Garanti Bankası ile Tahsilat Protokolü imzaladı. 

İmza törenine Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Başkan Yardımcısı Hüseyin Boran, Garanti Yenimahalle Şube Müdürü Ece Ulucan ve banka yetkilileri katıldı.

Emlak, ilan ve reklam, iş yerlerinden alınan çevre temizlik vergileri, yol harcamalarına katılım payları ile diğer harç ve cezaları bugüne kadar TEB, Vakıfbank, Halkbank, İNG Bank, Şekerbank, Denizbank, Akbank ve Yapı Kredi şubelerinden ödeyebilen Yenimahalleli vergi mükellefleri, artık Garanti Bankası aracılığı ile de ödeme yapabilecek.

Bin bir çeşit ödeme seçeneği

 

Protokol sayesinde mükellefler, Garanti Bankası’nın tüm kartlarıyla belediyenin tahsilat bürolarından ve internet bankacılığından faizsiz 3 taksitle ödemelerini yapabilecekleri gibi Garanti Bankası’na otomatik ödeme talimatı da verebilecek.

 

Öte yandan vatandaşlar, ister Garanti bankamatiklerinden, ister Garanti Bankası’nın telefon bankacılığı ve www.garanti.com.tr adresinden online ödeme seçenekleri ile de ödemelerini peşin veya taksitli ödeyebilecekler.

BENZER HABERLER