1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Giresunluların Ankara'da Iftar Buluşması

Giresunluların Ankara'da iftar buluşması

Giresunluların iftar buluşmasında konuşan Platform Başkanı Ahmet Temur, “Huzur, paylaşma ve dayanışmaya vesile olan Ramazan ayında iftar sofrasında hemşehrilerimizle bir arada olmanın mutluluğu içerisindeyiz.” dedi. 

 

Ankara Giresunlular Platformu İftar Programı, yoğun bir katılımla gerçekleşti. Platform Başkanı Ahmet Temur’un ev sahipliğinde Kardens Karadeniz Sofrası’nda gerçekleşen iftar programına Ankara’da yaşayan Giresunluların yanı sıra Giresun, İstanbul, Muğla Milletvekilleri ve çok sayıda bürokrat da katılım sağladı.

 

İftar sonrası kısa bir konuşma yapan Ankara Giresunlular Platformu Başkanı Ahmet Temur, Ramazan ayının ruhuna uygun bir şekilde Ankara’da yaşayan Giresunluları bir araya getirerek toplumsal kaynaşmayı sağlamaktan dolayı mutlu  olduklarını belirterek, “Huzur, dayanışma ve kaynaşmanın yoğun olarak yaşandığı Ramazan ayında düzenlediğimiz iftar programında bir arada olmanın mutluluğu içerisindeyiz. İçinde bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi’ni bulunduran Ramazan Ayı’nın ülkemize ve İslam Alemine hayırlar getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”  diye konuştu.