1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Keçiören'de Asfalt Çalışmaları Sürüyor

Keçiören'de asfalt çalışmaları sürüyor

Keçiören Belediyesi, bahar aylarının gelmesiyle birlikte asfalt çalışmalarına hız verdi. Asfalt serim çalışmalarını yerinde inceleyen Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, “Yollarda mevsimsel ya da araçların yol açtığı yıpranmışlığa izin vermiyoruz. Vatandaşlarımızın can güvenliği bizim için her şeyden önemli” dedi.

Keçiören’de sokak sokak tarama yaparak yol kusurlarını belirleyen belediye ekipleri, yolları daha güvenli ve sağlıklı bir yapıya kavuşturmak için çalışmalarını sürdürüyor. Havaların ısınmasıyla birlikte asfalt serim çalışmaları hız kazanırken, Belediye Başkanı Mustafa Ak Şehit Kubilay Mahallesi 1792. Sokak ve Sancaktepe Mahallesi 1694. Sokak’ta gerçekleştirilen asfalt serim çalışmalarını yerinde inceledi. Sancaktepe Mahallesi 1659. Sokak’ta yürütülen beton parke taşı ile yol kaplama çalışmalarını da inceleyen Ak, birim amirlerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra inşaatının büyük bölümü tamamlanan Sancaktepe Mahalle Konağı’na geçerek incelemelerde bulunan Başkan Ak, Şehit Kubilay Mahallesi’ndeki Şehit Jandarma Komando Er Ahmet Edem Parkı’na da giderek parkı yenileme çalışmalarını yerinde gözlemledi.

Keçiören Belediyesi ekipleri son olarak, Şehit Kubilay Mahallesi 1792-1794-1795-1797-1798-1800-1801. Sokaklar, Yükseltepe Mahallesi 1943 ve 1953. Sokaklar, Sancaktepe Mahallesi 1661 ve 1636. Sokaklar, Hisar Mahallesi Can Sokak ve Karşıyaka Mahallesi Köserlik Caddesi’nde asfalt serim çalışmasını tamamladı.