1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Mehmet Yiğiner'in Büyük Zaferi!

Mehmet Yiğiner'in büyük zaferi!

Ankaragücü ve ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner, Ankara Umum Otomobilciler  ve Şoförler Esnaf Odası Başkanı oldu. 

Başkan Yiğiner, Ankaragücü'nün Boluspor galibiyetiyle moral bulduktan sonra 2014 yılında kaybettiği  Ankara Umum Otomobilciler  ve Şoförler Esnaf Odası Başkanlığına yeniden seçildi.

Ankara Spor Salaonu'nda gerçekleşen Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası'nın Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı'nda başkan Yiğiner rakiplerine fark atarak yeniden seçildi.

Seçimde Mehmet Yiğiner 1765 oy alırken, ikinci sıradaki İzzet Yıldırım 1210 oy aldı. 

Seçimin ardından yaptığı teşekkür konuşmasında Başkan Yiğiner, “Beni Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası Başkanlığına tekrar layık gören şoför esnafımıza şükranlarımı sunuyorum. 
Sorumluluğumuz arttı. 'Nerede kalmıştık' diyerek yeniden bir aradayız. Yarım kalan hizmetlerimizi yerine getireceğiz. Tüm ekip arkadaşlarımıza ve bize destek veren şoför esnafı dostlarımıza çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız, iyi ki sizin başkanınızım.” dedi.

BaşkanYiğiner, oy veren ve vermeyen herkesin başkanı olmaya ve temsilini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacaklarını da sözlerine ekledi.

ANKESOB ve Ankaragücü Başkanlığını aynı anda sürdüren Mehmet Yiğiner çok uzun zamandır bu seçim için çalışmalar yapıyordu. 

HABERANKİ ÖZEL...