1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Melih Gökçek Muhtarları Topladı

Melih Gökçek muhtarları topladı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 15 ilçede görev yapan 217 muhtarla Kızılcahamam’da bir araya gelerek kente dair projelerini anlattı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 15 ilçede görev yapan 217 muhtarla Kızılcahamam'da bir araya geldi, yapılan ve yapılması planlanan hizmetleri anlattı. Gökçek, Ankara'nın çevre ilçelerine son 3 sene içerisinde eski parayla 2,5 katrilyon liralık yatırım yaptıklarını söyledi. Belediyeler, Muhtarlıklar ve Sivil Toplum Kuruluşları Daire Başkanlığı tarafından Kızılcahamam Çam Otel'de gerçekleştirilen toplantıda, Ankara il sınırları içerisinde görev yapan muhtarlara İçişleri Bakanlığı Eski Koordinatörü Veysel Karani Demir tarafından mevzuat anlatıldı.

15 TEMMUZ'U ANLATTI
Başkan Gökçek, Büyükşehir Belediyesi tarafından Kızılcahamam'da düzenlenen "Muhtarlar Eğitim Semineri ve İstişare Toplantısı'nda Ankara'nın 15 ilçesinde görev yapan 217 muhtarla bir araya geldi. Gökçek, muhtarlara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ve yapılması planlanan hizmetleri özetledi, 15 Temmuz hain darbe girişimi esnasında yaşanan olayları görüntü eşliğinde anlattı.