1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Melih Gökçek Ve Mehmet Yiğiner, Ankapark’Ta Buluştu

Melih Gökçek ve Mehmet Yiğiner, ANKAPARK’ta buluştu

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, taksici esnafı ve oto sanatkarları ile ailelerinden oluşan yaklaşık 5 bin kişiyi ANKAPARK’ta ağırladı.

Taksici esnafı ve oto sanatkarlarının aileleriyle birlikte doyasıya yaşadığı eğlenceye ortak olan Gökçek’e, Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Yiğiner, Belediye Meclisi Başkanvekili Ali İhsan Ölmez, Genel Sekreter Yardımcısı Vedat Üçpınar, Araştırma Tanıtım ve Belediye İçi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanı Recep Tezcan ile belediye bürokratları da eşlik etti.      

 

Gökçek’in, geçtiğimiz hafta yaklaşık 300 kişilik taksici esnafıyla bir araya geldiğinde davet ettiği katılımcılar aileleriyle birlikte ANKAPARK’a geldiler. Konuk vatandaşlar; ilk olarak Koordinasyon Merkezi önünde özel otobüslerle alana taşındılar. Burada da bölge bölge dağılan ve diledikleri oyuncağa binme ayrıcalığı yaşayan Başkentliler, kalabalık nedeniyle zaman zaman oyuncaklar önünde kuyruklar oluşturdular.

Gökçek’in de misafirleriyle birlikte ESC Coaster, Uçan Topaç ve pek çok oyuncağa binmesini cep telefonlarıyla ölümsüzleştirmek isteyen Ankaralılar, hem Başkan Gökçek’e teşekkür ettiler, hem de güzel bir ortamda eğlencenin doruğuna ulaştılar.

 

BAŞKAN GÖKÇEK’TEN ANKAPARK DAVETİ…

ANKAPARK ayrıcalığını tüm vatandaşların yaşamasını istediğini belirten Gökçek, Ankaralıları ANKAPARK’a davet etti. Başkan Gökçek, ANKAPARK ziyaretinin nasıl olacağıyla ilgili ayrıntıları ileriki günlerde açıklayacağını belirterek, “Ziyaret için başvuruda bulunacak vatandaşlarımıza belirli bir kapasitede kartlar dağıtacağız. Bu kartı alan vatandaşlar da ANKAPARK’ı ziyaret ederek, doyasıya eğlenebilecekler” dedi.