Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı yapılan Başkent Millet Bahçesi’ne vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. 

 

  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Millet Bahçesi Doldu Taştı !

Millet bahçesi doldu taştı !

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı yapılan Başkent Millet Bahçesi’ne vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılan Başkent Millet Bahçesi, açıldığı ilk gün olduğu gibi ikinci gün de ziyaretçi akınına uğradı. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve Ankara Valisi Vasip Şahin, Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı ile birlikte millet bahçesini gezdi. Bakan Varank Millet Bahçesi’nin Ankara’ya çok yakıştığını söylerken, Bakan Kurum ise “Bugün Başkent Millet Bahçemiz ve misafirlerimiz bir başka güzel... Gençlerimizle ve her daim genç kalan hemşehrilerimizle bir araya geldik” ifadelerini kullandı. 

 

SÖYLEŞİ, KONSER, EĞLENCE BİR ARADA

 

Millet Bahçesi’nin içinde bulunan Altın Mekan Millet Kıraathanesi’nin ikinci gün konuğu ise yazar Serdar Tuncer oldu. Tuncer, anlattıklarıyla dinleyenleri mest etti. Tuncer “Ankara Millet Bahçesi şahane olmuş. Dert edip emek verenlere şükran.... Millet Kıraathanesinde dostlarla sohbetinse tarifi imkansız...” dedi.  Vatandaşlar konserlere de büyük ilgi gösterdi. “Şimdi 90’lar” isimli grup, şarkılarıyla dinleyenleri geçmişte yolculuğa çıkardı. Konsere binlerce kişi katıldı.

 

 

ANKARA, MİLLET BAHÇESİ'Nİ ÇOK SEVDİ

 

Başkent Millet Bahçesi'nin Ankaralılar tarafından çok sevildiğini ifade eden Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, " Ankaramızın kalbinde yemyeşil bir vaha olan Millet Bahçesi büyük ilgi gördü. Binlerce kişi parkımızı ziyaret etti. Çeşitli etkinliklerle Ankaralı hemşehrilerimizle burada buluşmaya devam edeceğiz. Tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz." diye konuştu.
Bu e-posta ve ekleri, e-postada gönderildiği belirtilen kişi/kişilere özel ve gizli olup; 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve 25 Mayıs 2018 tarihli Avrupa Birliği Genel Veri Koruma Tüzüğü (GDPR) kapsamında kişisel veriler içerebilmektedir. Bu e-posta ve eklerinin tarafınıza gönderim amacı ile orantılı olarak kullanılması kanuni bir zorunluluktur. E-postanın içermekte olduğu kişisel veriler, gönderim amacı dışında kullanılamaz, çoğaltılamaz, arşivlenemez, ilgili kişinin veya Belediyenin onayı olmaksızın üçüncü kişilere aktarılamaz. Kişisel verilerin gönderim amacı gerçekleştiğinde yasal süreler içerisinde tarafınızdan imha edilmesi gerekmektedir. Bu kişisel verilerin gà ¼venliğinin sağlanması sorumluluğu tarafınıza ait olup herhangi bir ihlal halinde Belediyenin sorumluluğu bulunmamaktadır.
Bu e-postanın muhatabı olmamanıza rağmen size ulaşmış olması halinde e-postayı derhal imha ederek bu durumu gecikmeksizin tarafımıza bildirmenizi rica ederiz.