1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Mustafa Ak, Teşekkür Plaketi Verdi

Mustafa Ak, teşekkür plaketi verdi

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, son iki ay içerisinde emekli olan yedi belediye personeline teşekkür plaketi verdi.

 

Başkan Ak, 30 ile 40 yıl arasında değişen mesleki kariyerlerini Keçiören Belediyesi’nde noktalayarak emekli olan Mehri Traş, Nurgül Gürsoy, Hüseyin Türkmen, İlhami Yıldırım, Murat Uslu, Seyfettin Balcı ve Kubilay Ar’ı makamında kabul etti. Emekli belediye personeli ile tokalaşarak plaket veren Başkan Ak, “Tebrik ediyorum, emeklilik döneminiz hayırlı olsun” dedi.

 

KAPIMIZ HER ZAMAN AÇIK

Yeni emekli personeli ile birlikte çay içerek sohbet eden Başkan Ak, “Sizlere teşekkür ediyorum. Emekliliğinizi ağız tadıyla geçirmenizi diliyorum. Emeklilik günleriniz de güzel olur inşallah. Evlatlarınızla, torunlarınızla bağ bahçe işlerine daha fazla vakit ayırabileceksiniz. Yıllarca birlikte emek verdiniz, acı tatlı günleriniz oldu. Mesai arkadaşlarınızla helalleşip, güzel bir iz bırakarak ayrılıyorsunuz” diye konuştu. Keçiören Belediyesi’nin kapılarının her zaman emekli çalışanlarına açık olduğunu kaydeden Mustafa Ak, “Bizi ziyaret edip çayımızı, kahvemizi içmeye de bekliyorum. Hiçbirimiz buralarda kalıcı değiliz. Geride güzel hizmetler bırakmamız önemlidir” mesajını verdi.

 

Emekliye ayrılan personel ise görüşlerini, “Çok güzel bir veda yapıldı. Başkanım, bizlere yaptığınız bu güzel jest için size çok teşekkür ediyoruz. Bizi çok mutlu ettiniz, onurlandırdınız” şeklinde dile getirdi. Ziyaret hatıra fotoğrafının çekimiyle sona erirken, çekilen fotoğraflar emekli olan personele hediye edildi.