1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Mustafa Kaplan, Zorlu Galatasaray Maçını Değerlendirdi

Mustafa Kaplan, zorlu Galatasaray maçını değerlendirdi

Ankaragücü teknik direktörü Mustafa Kaplan, zorlu Galatasaray maçının öncesin konuştu.

Kaplan; "Geçen sene de böyle bir ortamda gelmiştik. Sorumluluk almış, taşın altına elimizi koymuştuk. Alnımızın akıyla çıkmıştık. Bu sene de Fatih başkanımız bize bu görevi verdi. Yine geldik, sorumluluk aldık. Biz daha önce de bu kulübe hizmetler etmiştik. Hep böyle ortamlarda gelmiştik. Büyük bir camiayız.İnşallah bu kaostan da çıkacağız. Burada en büyük destekçimiz taraftarlarımız. Başkan ve yönetim kurulumuz, gecesini gündüzüne katarak bu kulübün geleceğiyle ilgili bir sürü plan, projeler yapıyor. Çok güzel işler de yapacaklardır. Uzun vadede başkanın ve yönetim kurulunun çok güzel projeleri var. Ankaragücü'nde seve seve görev aldık. Elimize değil, gövdemizi taşın altına soktuk.

Başkanımız Fatih Mert, telefon açtığında hiçbir problem, sıkıntı yaratmadan geldik. Elimizdeki oyuncu kadrosuyla kalan 6 maçta güzel işler yapmak istedik. Ondan sonra da transfer yasağını kaldırıp, devre arasında yeniden bir yapılanmayla bu takımı iyi yerlere getirmek için geldik." dedi.

Galatasaray maçına değinen Kaplan, "Bu hafta sonu Galatasaray ile oynuyoruz. Sonuçta ortada bir üç puan var. Onlar da talip, biz de talibiz. Oradan hem iyi oyun hem de puanla dönmek istiyoruz. Dördüncü maçımızda puanla tanışmak istiyoruz. Eksiklerimiz var ancak elimizdeki kadroyla iyi bir 11 sahaya sürüp Galatasaray maçından mutlu dönmek istiyoruz." değerlendirmesini yaptı.