1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Şampiyon Altındağ'a Görkemli Kutlama

Şampiyon Altındağ'a görkemli kutlama

3. Lig’e yükselen Yeni Altındağ Belediyespor’un şampiyonluk kutlaması görülmeye değerdi. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen kutlama törenine Yeni Altındağ Belediyespor Yönetim Kurulu, teknik ekip, futbolcular ve futbolcu aileleri katıldı.Şampiyonluk madalyalarını alan futbolcular, önce tezahüratlarla ardından Ankara oyun havalarıyla sezonun stresini attı. Liberyalı Jeremiah Momo, göbek atarak sahadaki yeteneklerini sahneye de taşıdı. Daha sonra kesilen pasta ile ağızlar bir kat daha tatlandı.

“Emeklerimizin karşılığını aldık”

Yeni Altındağ Belediyespor’un 3. Lig yolundaki en büyük destekçilerinden, iç ve dış sahada takımını yalnız bırakmayan Altındağ Belediyesi Başkan Yardımcısı Cebrail Aslan,şampiyonlukta  futbolcular ve teknik ekiple birlikte gizli kahramanların emeğinin de büyük olduğunu söyledi. Takımda görev yapan masörden, kulüp müdürüne kadar herkese teşekkür eden Cebrail Aslan, futbolcuların ailelerine de ayrı bir parantez açtı. Bu başarıda, futbolcuların ailelerinin de büyük pay sahibi olduğunu söyleyen Cebrail Aslan, yeni dönemde herkese başarılar diledi.

Yeni Altındağ Belediyespor Kulüp Başkanı Tamer Açar ise, “Emeklerimizin karşılığını aldık” dedi. Profesyonel lige bir Ankara ekibini daha çıkarmanın mutluluğunu yaşadığını dile getiren Tamer Açar, “Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’nin büyük desteğini gördük. Ona çok teşekkür ediyorum. Sonra tüm yönetim ve takım arkadaşlarımı canı gönülden tebrik ediyorum. İlk günden itibaren inanmış bir takım vardı. Mücadele eden, vazgeçmeyen bir takım vardı. Bu da bize başarıyı getirdi. Gerçekten çok mutluyuz. ” dedi.