1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Siteler Esnafı, İzwood 2017 Fuarı'nı Ziyaret Etti

Siteler Esnafı, İZWOOD 2017 Fuarı'nı ziyaret etti

Ankara Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası, İzmir'de gerçekleştirilen İZWOOD 2017 İzmir Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı’na  gezi düzenledi.

 

Fuardan iyi izlenimlerle ayrıldıklarını ifade eden Ankara Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Rıdvan Aktaş, Fuarların, hem ürünlerin sergilenmesi hem de yeniliklerin yakalanması adına oldukça faydalı olduğunu belirterek, “1 otobüsle  fuara katılan odamıza üye esnafımızdan oluşan kafilemiz ziyaretten oldukça memnun kaldı. Fuar ziyaretinde, sektörümüze en son teknolojinin getirdiklerini görme, inceleme fırsatı bulduk. Fuarları, sektörümüzün gelişmesi ve sektörde hizmet veren üyelerimizin, sanatkarlarımızın vizyonlarının artması açısından oldukça faydalı buluyoruz. Ayrıca fuarları, değişen rekabet koşullarında firmaların ayakta kalıp başarılı olabilmeleri ve kendilerini geliştirmelerine adına gerçekleştirilen önemli organizasyonlar olarak görmekteyiz.” ifadelerini kullandı.

 

Oda Başkanı Aktaş, kendilerine verdikleri  destekten dolayı TÜYAP  Fuarcılığa ve tüm çalışanlarına teşekkür  ederek, desteklerinin  devamını beklediklerini dile getirdi.