1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Siteler Esnafından Fuar Ziyareti

Siteler esnafından fuar ziyareti

 Ankara Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası, üye esnaf ve sanatkarlarını Konya'da düzenlenen Konya Mobilya Dekorasyon ve İdeal Ev Fuarı 2017 Fuarı’na  götürdü.

 

Ankara Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Rıdvan Aktaş, odaya üye esnaf ve sanatkarlar ile fuar ziyaretlerinde bulunmaya ve onları en son yeniliklerle tanıştırmaya devam ettiklerini belirterek, "Konya'da düzenlenen Mobilya Dekorasyon ve İdeal Ev Fuarı'na götürdüğümüz üyelerimiz buradan iyi izlenimlerle ayrıldı. Rekabetin arttığı mobilya sektöründe esnafımız  tüm yenilikleri  ve modelleri bir arada görme fırsatı yakaladı. Bu tür  sektörümüze ait fuar ziyaretleri, mobilya sektörümüzün zenginliğinin artırılması yönünde yarar sağladığı gibi bizlerin rekabet edebilirliğimiz açısından da ihtiyacımız olan etkinliklerdir. Dolayısı ile bu tür ziyaret ve katılımlar yeni iş bağlantıları kurma anlamına da geliyor.  Bu açıdan fuarlar  ticari ilişkilerimizin güçlenmesine  vesile olmaktadır. Sektörümüzde kalitenin artırılması adına bizler esnaf ve sanatkarlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz." dedi.

 

Oda Başkanı Aktaş, verdikleri  destekten dolayı TÜYAP  Fuarcılığa  ve tüm çalışanlarına teşekkür  ederek, desteklerinin devamını beklediklerini dile getirdi.