1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Veysel Tiryaki: “Biz Yolumuza Bakıyoruz”

Veysel Tiryaki: “Biz yolumuza bakıyoruz”

Her zaman olduğu gibi güne hızlı bir başlangıç yapan Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, soluğu yeni açılan yolların inşaat sahasında aldı. Başkan Tiryaki, Altındağ Belediyesi tarafından Karapürçek Mahallesi’nde yapılan 1 buçuk kilometrelik yeni yolda incelemelerde bulundu. Sabah erken saatlerde bölgeye giden Başkan Tiryaki, “Biz yolumuza bakıyoruz” dedi.

Altındağ’da 400 km yeni yol açıldı

Altındağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Yeşilkuşak Caddesi’nin otoban istikametinin sağ tarafında kalan ve Ekin Mahallesi ile sınır olan bölgeye yeni bir yol yapıyor. Yapımı hızla devam eden yol tam 1 buçuk kilometre uzunluğunda.

3 caddeyi ve 3 sokağı kapsayan bu yol sayesinde ulaşım daha kolay bir hale gelecek. Hem yayalar hem de bu yolu kullanacak araç sahipleri oldukça rahat bir nefes alacak. Bu bölgeye yapılacak yeni yolun genişliği yer yer 25 metre, 20 metre ve 12 metre olarak değişiyor.

Her sabah ilçede bir şantiye sahasını gezen ve çalışmaları yerinde denetleyen Başkan Tiryaki, Altındağ Belediyesi olarak yollara büyük önem verdiklerini söyledi. Bugüne kadar Altındağ’da 400 km’ye yakın yeni yol açtıklarını belirten Başkan Tiryaki, yollarla birlikte yapılaşmanın da hızlandığını aktardı.